O nas


INSPIROWANE PERFUMY

Jesteśmy polskim producentem perfum zainspirowanym znanymi zapachami. Nasze produkty powstają na bazie francuskich olejków zapachowych z miejscowości Grasse, która jest historyczna kolebką perfumerii w Europie. Już od 1963 roku pozostaje liderem w swojej branży. 

Na rynku perfumeryjnym funkcjonujemy od 2017 roku, gdzie nasze produkty wygrywają z konkurencją jakością i doskonale dobranymi zapachami. Dzieje się to po przez doskonale wykwalifikowaną kadrę  i najlepszych senselierów.

Nieodłączną cechą wszystkich wyrobów jest szczególna dbałość o wysoką jakość, której podstawą jest używanie w produkcji komponentów spełniających najwyższe standardy. Spełniamy je dzięki  pełnej produkcji w Polsce. W naszym asortymencie znajduje się ponad 200 zapachów w dwóch pojemnościach. 

Każdy klient nawet ten najbardziej wymagający znajdzie coś dla siebie.

Nasza oferta kierowana jest również do osób prywatnych oraz partnerów biznesowych, którzy chcą w łatwy sposób zwiększyć swoje dochody oraz poszerzyć asortyment działalności, poprzez dystrybucję naszych perfum. Oferowane przez nas produkty dostępne są w ilościach hurtowych oraz preferencyjnych cenach, gwarantujących wysoką marżę z ich sprzedaży. Dla Klientów prowadzących sklepy stacjonarne oferujemy wyjątkowe standy promocyjne w formie solidnych regałów wykonanych z drewna ozdobnego, zawierających pełen przekrój oferowanych przez nas produktów. Ekspozytory są dostarczane i zatowarowywane po naszej stronie całkowicie za darmo, a jedyne czego potrzebujemy po stronie sprzedającego to niewielkiej powierzchni sklepowej, którą możemy wykorzystać do umieszczenia standu. 


W sprawie zamówień hurtowych proszę kontaktować się drogą mailowo na adres biuro@inspirowaneperfumy.pl

W sprawach regałów ekspozycyjnych na adres mailowy olek@insipirowaneperfumy.pl lub pod numer 604 386 185.